Stĺpik 10x10 cm antracit pozinkovany zo závesom a navarenou platňou.
Kód: 170
Doprava po celej SR
Rýchle a bezpečné doručenie priamo na adresu.

Online platby
Bezpečné online platby kartou.

Overená kvalita
Používame kvalitné materiály a moderné technológie pre dlhú životnosť.
Podrobný popis
Pozinkovaný zo závesom kompatibilný z bránami z roztečou dier 94cm.
široke použitie.Hrubka 2 mm.
Technické špecifikácie
| Hmotnosť: | 15 |
| Výška: | 160cm |
| Celková šírka: | 10cm |
| Hrubka materialu | 2 mm |
| Profil | 10 cm |
| Hrubka | 2 mm |
| Profil rámu: | 10x10 mm, |
| Povlak: | matt štruktúra. |
| Farba: | rall 7016,7024 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
