Dvojkrídlová brána Olimpia 4.0m x 1.55m.Pozinkovaná, striekaná, farba antracit matná
Kód: 77
Doprava po celej SR
Rýchle a bezpečné doručenie priamo na adresu.

Online platby
Bezpečné online platby kartou.

Overená kvalita
Používame kvalitné materiály a moderné technológie pre dlhú životnosť.
Podrobný popis
2-krídlová brána 4.0 m x 1.55m
Olimpia je moderný plot s jemným dizajnom. Plot bol pozinkovaný a práškovo pokrytý matnou antracit farbou, nevyžaduje ochranu proti korózii. Olimp je systém s 5-ročnou zárukou.
POZOR!
Dvojkridlova brana sa predáva bez závesov.Pánty 2,5e kus.
Uvedena cena je za samostanu branu.
Technické špecifikácie
| Hmotnosť: | 85 kg |
| Výška: | 155cm |
| Celková šírka: | 400 cm |
| Šírka vo svetle stĺpov: | 406 cm |
| Hrubka materialu | 1-1.5mm |
| Profil priečnika: | 80 x 20 mm |
| Profil rámu: | 30 x 40 mm, 40 x 30 mm |
| Povlak: | pozinkované a práškovo lakované |
| Farba: | Antracit (RAL 7016) |
| Záruka: | 5 rokov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
