Dvojkrídlová brána Kreta 3m x 1.5m.Pozinkovaná, praškova farba hnedá polmatt.
Kód: 86
Doprava po celej SR
Rýchle a bezpečné doručenie priamo na adresu.

Online platby
Bezpečné online platby kartou.

Overená kvalita
Používame kvalitné materiály a moderné technológie pre dlhú životnosť.
Podrobný popis
2-krídlová brána 4 m x 1.6m
Lida je plot s modernym dizajnom. Plot bol pozinkovaný a práškovo pokrytý matnou antracit ral 7016 farbou, nevyžaduje ochranu proti korózii.Lida je systém s 5-ročnou zárukou.
POZOR!
Dvere sa predávajú bez závesov .
Technické špecifikácie
| Hmotnosť: | 70 kg |
| Výška: | 150 cm |
| Celková šírka: | 300 cm |
| Šírka vo svetle stĺpov: | 305cm |
| Hrubka materialu | 1.5mm. 1.2mm. 1.0mm |
| Profil priečnika: | 130mmx 1 mm |
| Profil rámu: | 40 x 40 mm, 40 x 40 mm |
| Povlak: | pozinkované a práškovo lakované |
| Farba: | Hnedá (RALpol matt 8017) |
| Záruka: | 5 rokov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
