Plotový panel. Plotová výplň 2m x 1.2m
Kód: 83
Doprava po celej SR
Rýchle a bezpečné doručenie priamo na adresu.

Online platby
Bezpečné online platby kartou.

Overená kvalita
Používame kvalitné materiály a moderné technológie pre dlhú životnosť.
Podrobný popis
Plotová výplň Klara.
POZOR!
Panel sa predava bez kotviacich prvkov.
Technické špecifikácie
| Hmotnosť: | 40 kg |
| Výška: | 120cm |
| Celková šírka: | 200 cm |
| Šírka vo svetle stĺpov: | 202 cm |
| Profil obvod | 4 x 4 cm |
| Profil priečnika: | 8 x 2 cm |
| Profil rámu: | 4 x 4 cm |
| Povlak: | polmatna |
| Farba | antracit raal 7016 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
