Bránička Olimpia 1.55m x 0.9m univerzálna ľava aj prava
Kód: 53
Doprava po celej SR
Rýchle a bezpečné doručenie priamo na adresu.

Online platby
Bezpečné online platby kartou.

Overená kvalita
Používame kvalitné materiály a moderné technológie pre dlhú životnosť.
Podrobný popis
Olimpia je moderná pozinkovaná bránička vo farbe čierna-matná,rall matt 9005.Konečna uprava.
Branička sa predava bez pantov.Panty 2,5e kus.
| Hmotnosť: | 25 |
| Výška: | 155cm |
| Celková šírka: | 90cm |
| Šírka vo svetle stĺpov: | 95cm |
| Hr. material | 1.5mm |
| Profil priečnika: | 8x2cm |
| Profil rámu: | 4x4 cm 4x3 cm |
| Povlak: | matná |
| Farba: | rall black matt 9005 |
| Záruka: | 5 rokov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
