Bránička Brawo 1.5m x 0.9m univerzálna
Kód: 44
Doprava po celej SR
Rýchle a bezpečné doručenie priamo na adresu.

Online platby
Bezpečné online platby kartou.

Overená kvalita
Používame kvalitné materiály a moderné technológie pre dlhú životnosť.
Podrobný popis
Moderná pozinkovaná bránička vo farbe antracit-matná.
| Hmotnosť: | 25 |
| Výška: | 150cm |
| Celková šírka: | 90cm |
| Šírka vo svetle stĺpov: | 98cm |
| Profil koľajnice: | |
| Profil priečnika: | 5x1cm |
| Profil rámu: | 4x4 cm 4x3 cm |
| Povlak: | matná |
| Farba: | antracit 7016 |
| Záruka: | 5 rokov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
