Bránička Brawo 1,2m x 0,9m univerzálna
Kód: 47
Doprava po celej SR
Rýchle a bezpečné doručenie priamo na adresu.

Online platby
Bezpečné online platby kartou.

Overená kvalita
Používame kvalitné materiály a moderné technológie pre dlhú životnosť.
Podrobný popis
Moderná pozinkovaná bránička vo farbe antracit-matná.
| Hmotnosť: | 20 |
| Výška: | 120cm |
| Celková šírka: | 90cm |
| Šírka vo svetle stĺpov: | 98cm |
| Profil koľajnice: | |
| Profil priečnika: | 5x1cm |
| Profil rámu: | 4x4cm 4x3cm |
| povlak: | matna |
| Farba | antracit 7016 |
| Záruka | 5 rokov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
