Branička Kreta vš. 1.5m x 0.9m hnedá rall 8017 polmatt
Kód: 62
Doprava po celej SR
Rýchle a bezpečné doručenie priamo na adresu.

Online platby
Bezpečné online platby kartou.

Overená kvalita
Používame kvalitné materiály a moderné technológie pre dlhú životnosť.
Podrobný popis
Branička Kreta ľavá vo farbe rall 8017 polmatt.
Technické špecifikácie
| Hmotnosť: | 24 kg |
| Výška: | 150 cm |
| Celková šírka: | 4 cm |
| Šírka vo svetle stĺpov: | 92-98cm |
| Profil koľajnice: | x mm |
| Profil priečnika: | 40x40mm,20 x 20 mm |
| Profil rámu: | 40 x 40 mm, 40 x 40 mm |
| Povlak: | lesk a mat praškova. |
| Farba | Hnedá polmatt praškova rall 8017 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
