Plotový panel Grafit-lesk. Plotová výplň 2m x 1.2m
Kód: 122
Doprava po celej SR
Rýchle a bezpečné doručenie priamo na adresu.

Online platby
Bezpečné online platby kartou.

Overená kvalita
Používame kvalitné materiály a moderné technológie pre dlhú životnosť.
Podrobný popis
Plotová výplň Grafit 2m x 1.2m
POZOR!
Plotovi panel sa predava bez kotviacich prvkov.
Kotviace uchity original vo farbe cena za 4 ks 1,8e.
Technické špecifikácie
| Hmotnosť: | 40kg |
| Výška: | 120 cm |
| Celková šírka: | 200cm |
| Šírka vo svetle stĺpov: | 202cm |
| Profil koľajnice: | |
| Profil priečnika: | 100x20 mm |
| Profil rámu: | 30 x 25mm, x mm |
| Povlak: | leskla |
| Farba | antracit real grafit lesk |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
