Plotový panel. Plotová výplň Olimpia 2m x 1.5m
Kód: 134
Doprava po celej SR
Rýchle a bezpečné doručenie priamo na adresu.

Online platby
Bezpečné online platby kartou.

Overená kvalita
Používame kvalitné materiály a moderné technológie pre dlhú životnosť.
Podrobný popis
Je dávno známe, že ak je zrozumiteľný obsah stránky, na ktorej rozloženie sa čitateľ díva, jeho pozornosť je rozptýlená. Dôvodom použitia Lorem Ipsum je fakt, že má viacmenej normálne rozloženie písmen, takže oproti použitiu 'Sem príde text, sem príde text' sa obsah vypĺňanej oblasti na stránke viac podobá na skutočný text..
POZOR!
Je dávno známe, že ak je zrozumiteľný obsah stránky, na ktorej rozloženie sa čitateľ díva.
Technické špecifikácie
| Hmotnosť: | 40 kg |
| Výška: | 145cm |
| Celková šírka: | 200 cm |
| Šírka vo svetle stĺpov: | 202-204cm |
| Profil koľajnice: | x mm |
| Profil priečnika: | 80 x 20mm |
| Profil rámu: | 25 x 25 mm, x 2 mm |
| Povlak: | štruktúra |
| Farba | rall 7016-matt |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
