Plotový panel. Plotová výplň Olimpia 2m x 0.6m
Kód: 98
Doprava po celej SR
Rýchle a bezpečné doručenie priamo na adresu.

Online platby
Bezpečné online platby kartou.

Overená kvalita
Používame kvalitné materiály a moderné technológie pre dlhú životnosť.
Podrobný popis
Plotová výplň Olimpia 2m x 0.6m.
POZOR!
Plotovi panel sa predava bez kotviacich prvkov.
Technické špecifikácie
| Hmotnosť: | 20kg |
| Výška: | 60 cm |
| Celková šírka: | 200cm |
| Šírka vo svetle stĺpov: | 202cm |
| Profil koľajnice: | x mm |
| Profil priečnika: | 80x20 mm |
| Profil rámu: | 20 x 25 mm, x mm |
| Povlak: | matna |
| Farba | antracit raal 7016 matt |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
