Plotový panel. Plotová výplň Kréta hnedá 2m x 0.9m rall 8017 polmatt. m rall
Kód: 131
Doprava po celej SR
Rýchle a bezpečné doručenie priamo na adresu.

Online platby
Bezpečné online platby kartou.

Overená kvalita
Používame kvalitné materiály a moderné technológie pre dlhú životnosť.
Podrobný popis
Technické špecifikácie
| Hmotnosť: | kg 20 |
| Výška: | 90cm |
| Celková šírka: | 200cm |
| Šírka vo svetle stĺpov: | 202-204cm |
| Profil koľajnice: | |
| Profil priečnika: | 150x1.25 mm |
| Profil rámu: | 4x 4 mm, x mm |
| Povlak: | polmatt |
| Farba | Hnedá rall 8017 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
