Plotový panel. Plotová výplň Bravo 2m x 1.5m.
Kód: 128
Doprava po celej SR
Rýchle a bezpečné doručenie priamo na adresu.

Online platby
Bezpečné online platby kartou.

Overená kvalita
Používame kvalitné materiály a moderné technológie pre dlhú životnosť.
Podrobný popis
Plotová výplň Bravo 2m x 1.45m.
POZOR!
Plotovi panel sa predava bez kotviacich prvkov.
Technické špecifikácie
| Hmotnosť: | 35kg |
| Výška: | 145 cm |
| Celková šírka: | 200cm |
| Šírka vo svetle stĺpov: | 202cm |
| Profil koľajnice: | |
| Profil priečnika: | 50x10 mm |
| Profil rámu: | 40 x 30 mm, x mm |
| Povlak: | matna |
| Farba | antracit raal 7016 matt |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
