Plotový panel. Plotová výplň 2m x 1.2m
Kód: 107
Doprava po celej SR
Rýchle a bezpečné doručenie priamo na adresu.

Online platby
Bezpečné online platby kartou.

Overená kvalita
Používame kvalitné materiály a moderné technológie pre dlhú životnosť.
Podrobný popis
Plotová výplň Bravo 2m x 1.2m.
POZOR!
Plotovi panel sa predava bez kotviacich prvkov.
Technické špecifikácie
| Hmotnosť: | 33kg |
| Výška: | 120 cm |
| Celková šírka: | 200cm |
| Šírka vo svetle stĺpov: | 202cm |
| Profil koľajnice: | |
| Profil priečnika: | 50x10 mm |
| Profil rámu: | 40 x 30 mm, x mm |
| Povlak: | matna |
| Farba | antracit real 7016 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
