Plotový panel. Plotová výplň 2m x 0,95m
Kód: 110
Doprava po celej SR
Rýchle a bezpečné doručenie priamo na adresu.

Online platby
Bezpečné online platby kartou.

Overená kvalita
Používame kvalitné materiály a moderné technológie pre dlhú životnosť.
Podrobný popis
Plotová výplň Olimpia matna rall 7016 struktura.
POZOR!
Plotove pole sa predava bez kotviacich prvkov.
Technické špecifikácie
| Hmotnosť: | 25kg |
| Výška: | 95cm |
| Celková šírka: | 200cm |
| Šírka vo svetle stĺpov: | 202 cm |
| Profil koľajnice: | x mm |
| Profil priečnika: | 80mm x 20mm |
| Profil rámu: | 20mm x 25mm x 2mm |
| Povlak: | matt struktura |
| Farba | Antracit matna rall 7016 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
