Jednokrídlová brána Olimpia 3.0m x 1.55m.Pozinkovaná, striekaná, farba antracit matná.V montovanom stave vyska brány 1.6m až 1.65m
Kód: 68
Doprava po celej SR
Rýchle a bezpečné doručenie priamo na adresu.

Online platby
Bezpečné online platby kartou.

Overená kvalita
Používame kvalitné materiály a moderné technológie pre dlhú životnosť.
Podrobný popis
1-krídlová brána 3.0 m x 1.55m
Olimpia je moderný plot s jemným dizajnom. Plot bol pozinkovaný a práškovo pokrytý matnou antracit farbou, nevyžaduje ochranu proti korózii. Olimpia je systém s 5-ročnou zárukou.Rozmer 3m je vrátane malej bráničky pantov a závesov do muriva.
V namontovanom stave vyška brány od 160cm.
Technické špecifikácie
| Hmotnosť: | 55 kg |
| Výška: | 160 cm |
| Celková šírka: | 290 cm |
| Šírka vo svetle stĺpov: | 290-300cm |
| Hrubka materialu | 1-1.5mm |
| Profil priečnika: | 80 x 20 mm |
| Profil rámu: | 30 x 40 mm, 40 x 30 mm |
| Povlak: | pozinkované a práškovo lakované |
| Farba: | Antracit (RAL 7016) Rall 7024. |
| Záruka: | 5 rokov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
