Dvojkrídlová brána Olimpia 3.5m x 1.55m.Pozinkovaná, striekaná, farba čierna matt.
Kód: 74
Doprava po celej SR
Rýchle a bezpečné doručenie priamo na adresu.

Online platby
Bezpečné online platby kartou.

Overená kvalita
Používame kvalitné materiály a moderné technológie pre dlhú životnosť.
Podrobný popis
2-krídlová brána 3.5m x 1.55m.
Olimpia je moderný plot s jemným dizajnom aj pre naročnych klienkov. Plot bol pozinkovaný a práškovo pokrytý matnou čiernou vrchnou farbou, nevyžaduje ochranu proti korózii. Olimp black je systém s 5-ročnou zárukou.
POZOR!
Dvojkridlova brana sa predava bez závesov/pantov.Panty 3e za kus.Uvedena cena je za samostatnu branu.
Technické špecifikácie
| Hmotnosť: | 95 kg |
| Výška: | 155 cm |
| Celková šírka: | 350 cm |
| Šírka vo svetle stĺpov: | 350-360 cm |
| Hrubka materialu | 1.5mm |
| Profil priečnika: | 80 x 20 mm |
| Profil rámu: | 30 x 40 mm, 40 x 30 mm |
| Povlak: | pozinkované a práškovo lakované |
| Farba: | Black matt (RAL 9005) |
| Záruka: | 5 rokov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
