Dvojkrídlová brána Kreta hnedá 4m x 1.5m rall 8017.
Kód: 92
Doprava po celej SR
Rýchle a bezpečné doručenie priamo na adresu.

Online platby
Bezpečné online platby kartou.

Overená kvalita
Používame kvalitné materiály a moderné technológie pre dlhú životnosť.
Podrobný popis
2-krídlová brána 4m x 1,5m
Kréta je moderný plot v obľúbenej hnedej farbe z dostatočne pevnou konštrukciou a pevnými lamelami ktore sa neposkodia hneď pri prvom kontakte.
Brána ma pripravu na podporné ramená automatického pohonu.
Technické špecifikácie
| Hmotnosť: | 90kg |
| Výška: | 150 cm |
| Celková šírka: | 400 cm |
| Šírka vo svetle stĺpov: | 405 cm |
| Hrubka matr. | 1mm-1.5mm |
| Profil priečnika: | 25 x 15 mm |
| Profil rámu: | 40 x 40 mm, 30 x 30 mm |
| Povlak: | pozinkované a práškovo lakované |
| Farba | Hnedá polmatt rall 8017 |
| Záruka | 5 rokov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
