Dvojkrídlová brána Brawo 3,0m x 1,2m. Pozinkovaná, striekaná, farba antracit matná
Kód: 65
Doprava po celej SR
Rýchle a bezpečné doručenie priamo na adresu.

Online platby
Bezpečné online platby kartou.

Overená kvalita
Používame kvalitné materiály a moderné technológie pre dlhú životnosť.
Podrobný popis
2-krídlová brána 3 m x 1.2 m
Brawo moderný plot s jemným dizajnom, ktorý je zdobený lamelovými prvkami. Plot bol pozinkovaný a práškovo pokrytý antracitovou farbou, nevyžaduje ochranu proti korózii. Brawo je systém s 5-ročnou zárukou.
POZOR!
Dvere sa predávajú bez závesov.
Technické špecifikácie
| Hmotnosť: | 70 kg |
| Výška: | 120 cm |
| Celková šírka: | 300 cm |
| Šírka vo svetle stĺpov: | 305 cm |
| Profil koľajnice: | |
| Profil priečnika: | 50 x 15 mm |
| Profil rámu: | 40 x 30 mm, 30 x 30 mm |
| Povlak: | pozinkované a práškovo lakované |
| Farba: | Antracit-matna (RAL 7016) |
| Záruka: | 5 rokov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
